Hledáme novou posilu, která povede oddělení správy pražských náplavek a Negrelliho viaduktu

Hledáme novou posilu, která povede oddělení správy pražských náplavek a Negrelliho viaduktu

Pokud vás láká správa významných objektů se společenským a historickým přesahem, tak jste přesně náš člověk. Hledáme totiž posilu do týmu, která bude mít na starost rozvíjející se veřejné prostory hlavního města Prahy, jako jsou pražské náplavky a Negrelliho viadukt. Pokud vás to zaujalo, můžete zjistit více ZDE. Přihlášky je možné zasílat do 10. 12. 2023.

Náplavky se v posledních letech staly oblíbeným místem konání farmářských trhů a kulturních akcí i kontaktu Pražanů s řekou. Nový manažer či manažerka by měli tyto dobře rozběhnuté funkce náplavek podpořit a dál kultivovaně rozvíjet včetně zastřešení správy přístavišť na levém a pravém nábřeží Vltavy v centru Prahy.

Negrelliho viadukt je naopak projekt, který na svou přesnou podobu ještě čeká. Úlohou TCP bude v první fázi provozovat pilotní oblouk 036, jehož vestavba bude dokončena v následujících měsících. Bude v něm jednak informační centrum, ale zároveň chceme, aby se v něm během testovacího období také konaly různé akce, kvůli kterým budou mít Pražané důvod místo opakovaně navštěvovat.

Právě rozvoj obou zmíněných lokalit a objektů bude mít nový vedoucí od nadcházející roku na starosti a společně s naším týmem se o něj bude starat. Pokud vás tato výzva láká a věříte si na ni, ozvěte se nám.