Fond ohrožených dětí Klokánek obdržel od Prahy a TCP volné vstupy do Aquacentra Šutka

Praha ve spolupráci s TCP znovu podpořila Fond ohrožených dětí Klokánek volnými vstupy do Aquacentra Šutka


Pozitivní spolupráce mezi hlavním městem Prahou a neziskovou organizací Fond ohrožených dětí Klokánek úspěšně pokračuje. Praha ve spolupráci s TRADE CENTRE PRAHA tradičně podpořila děti v péči Klokánka volnými vstupy do Aquacentra Šutka a rovněž jim darovala sportovní vybavení pro volný čas a dárkové předměty Pražských náplavek. Náměstkyně primátora Alexandra Udženija, radní Adam Zábranský a členka představenstva TCP Marta Pražáková osobně poděkovali předsedkyni FOD Hance Kupkové za úsilí při pomoci ohroženým dětem a vyjádřili nadále pokračující podporu Klokánka.

Předsedkyni FOD Hance Kupkové bylo předáno 135 čipů s volným vstupem do Aquacentra Šutka, který si děti budou moci naplno užívat po celý rok. „Zážitky jsou lepším darem než věci a pro děti z Klokánka, keré se ocitly v nepříznivé rodinné situaci, jsou ty pozitivní zážitky o to hodnotnější,“ řekl radní pro majetek, transparentnost a legislativu Adam Zábranský.

O zajištění čipů na volný vstup dětí se postarala městská společnost TRADE CENTRE PRAHA, která je správcem a provozovatelem Aquacentra Šutka. „Moc nás těší, že se na této činnosti můžeme ve spolupráci s hlavním městem každoročně podílet a pomoci tak dobré věci. Kromě volných vstupů na Šutku jsme Klokánku darovali také drobnost v podobě dárkových předmětů Pražských náplavek a věříme, že naše podpora bude nadále pokračovat i v následujících letech,“ prozradila členka představenstva TCP Marta Pražáková.