Spravované nemovitosti
Zpět na Spravované nemovitosti

Aquacentrum Šutka

Čimická 848/41, Praha 8

Aquacentrum Šutka je nově otevřeným a zároveň jedním z nejmodernějších plaveckých areálů v Praze i celé České republice.

Stavba plaveckého areálu byla zahájena koncem roku 1987 s předpokládaným termínem dokončení v roce 1994. V průběhu výstavby docházelo k jejímu postupnému zpomalování v důsledku omezování finančních prostředků a především z důvodu uplatňování restitučních nároků. Roku 2001 byly finálně dořešeny restituční nároky a veškeré pozemky se staly vlastnictvím hlavního města Prahy. V září 2010 byly zahájeny stavební práce na dostavbě areálu a dne 13. prosince 2012 mohl být zahájen zkušební provoz. Slavnostní otevření Aquacentra Šutka proběhlo 17. 1. 2013. Areál byl otevřen přestřižením pásky zástupci hlavního města Prahy, městské části Praha 8 a provozovatele společnosti TRADE CENTRE PRAHA, a. s.

Dnes může Aquacentrum Šutka svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením. Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. V letních měsících je připravena venkovní terasa s překrásným výhledem na Prahu, v ostatních měsících si můžete užít mnoho zábavy a relaxace uvnitř našeho areálu. Aquacentrum Šutka je otevřeno každý den po celý rok. Celý areál je plně bezbariérový. K dispozici je zde 270 parkovacích míst a v blízkosti se nachází nedaleká autobusová zastávka „Čimický háj“.
Příkazní smlouvy