Správu pražských náplavek a Viaduktu Karlín povede Martin Habřinský

Správu pražských náplavek a Viaduktu Karlín povede zkušený manažer Martin Habřinský


Městská společnost pro správu nemovitostí TRADE CENTRE PRAHA má ve svých řadách novou posilu. Stal se jí Martin Habřinský, který bude mít na starost vedení oddělení správy pražských náplavek a Viaduktu Karlín.

Jeho úkolem bude kultivovaný rozvoj oblíbených prostor na břehu Vltavy včetně zastřešení správy přístavišť na levém a pravém nábřeží. Podílet se bude zároveň na projektu oživení oblouků pod Negrelliho viaduktem s názvem Viadukt Karlín, který bude v jeho první fázi spočívat v provozu pilotního oblouku, jehož vestavba bude dokončena v následujících měsících.

Provoz pilotního oblouku otestuje ekonomické a technické parametry celoročního využití zasklených objektů, veřejnost v něm najde informační centrum i řadu kulturních akcí. Právě rozvoj obou zmíněných lokalit a objektů bude mít nový vedoucí společně se svým týmem nyní na starosti.

Výběrového řízení na nového vedoucího se zúčastnilo necelých 280 kandidátů, z nichž vzešel finální výběr nejvážnějších zájemců. Vítězem se nakonec stal právě Martin Habřinský, který do TCP přináší bohaté zkušenosti z vedení správy různorodých pražských nemovitostí. „Martin nás zaujal nejen svým profesním profilem, ale také přístupem, který projevil na osobních pohovorech. Zkušenosti u něj doplňují manažerské dovednosti a vize, jimiž chce projekty posouvat kupředu. Jsme moc rádi, že ho můžeme přivítat v našem týmu,“ prozrazuje členka představenstva TCP Marta Pražáková.

„Přicházím z profesního prostředí technické správy nemovitostí, kde jsem měl na starosti celkový provoz administrativních budov, skladových areálů a dalších objektů s kulturním a společenským přesahem v zajímavých lokalitách, jako jsou například Holešovice, Šárecké údolí či Václavské náměstí. Dále jsem se věnoval auditům budov z pohledu stavu a provozu technického zařízení, optimalizací spotřeb energií a krizovému řízení facility managementu. Zastřešení správy pražských náplavek a projektu Viaduktu Karlín je pro mě velká výzva a těším se na spolupráci se všemi odděleními. Mám velkou radost, že v TCP mohu být,“ říká nový vedoucí Martin Habřinský.