Hledá se Facility a Community manager/ka pro Starou čistírnu Bubeneč

Hledá se Facility a Community manager/ka pro Starou čistírnu Bubeneč


Pokud vás láká správa významných objektů se společenským přesahem, tak jste přesně náš člověk. Hledáme totiž posilu do našeho týmu, která bude mít na starost provoz historické budovy Staré čistírny odpadních vod v Praze Bubenči a do budoucna se bude podílet na rozvoji dalších zajímavých objektů, mezi než patří například Kasárna Karlín.

Stará čistírna odpadních vod v Bubenči je významným dokumentem historie architektury, techniky a vodohospodářství. Byla postavena v letech 1901 – 1906 jako poslední článek systematické stokové sítě v Praze. K čištění většiny odpadních vod města Prahy sloužila až do roku 1967, kdy byla nedaleko na Císařském ostrově uvedena do provozu Ústřední čistírna odpadních vod. Projekt kanalizace i návrh technických parametrů čistírny vypracoval stavební inženýr britského původu sir William Heerlein Lindley.

Součástí industriální budovy, která je rovněž národní kulturní památkou, je unikátní podzemí, jež společně se zbytkem objektu vybízí k neobvyklým volnočasovým aktivitám. V současné době slouží prostory čistírny k pořádání řady společenských akcí, natáčení světově známých filmů a pravidelným prohlídkám pro veřejnost. Díky specifické atmosféře, která na návštěvníky všudypřítomně dýchá, znamená každá z těchto aktivit jedinečný zážitek.

Právě provoz této významné budovy bude mít Facility a Community manager/ka na starost a společně s naším týmem se bude podílet na jeho rozvoji. Pokud vás tato výzva láká a věříte si na ni, ozvěte se nám. Svůj životopis nám můžete do 16. ledna 2024 poslat na adresu j.truchlikova@tcp-as.cz